Celostátní SYMPOZIUM pedagogů HUDEBNÍ NAUKY V ZUŠ

PŘIHLAŠOVÁNÍ JE MOŽNÉ OD 1. KVĚTNA 2024

Anotace:

Celostátní odborné setkání pedagogů hudební nauky v ZUŠ a Kulatý stůl – odborná diskuze v Bystrém

Pro pedagogy hudební nauky napříč ZUŠ ČR je vyhledávané a žádané celostátní setkání se zajímavými lektory, mapující vždy jinou část hudebně-teoretického vzdělávání. Vzdělávací program nabídne velké setkání učitelů z mnoha různých prostředí našich ZUŠ, které otevře platformu odborné diskuze ve formě sdílení dobré praxe pedagogů a dopovědi na aktuální otázky přímo z praxe

Termín – 9.- 11. října 2024
Místo – Bystré u Poličky
Ubytování – Hotel Bystré
Lektoři - Mgr. Jiří Jablunka, Mgr. et Mgr. Radka Rozkovcová, Veronika Stoklasová, Amálka Třebická

Časová dotace: 16 hodin vzdělávání

Garantem vzdělávací akce Umělecká rada ZUŠ ČR, sekce pro hudební nauky

Výstupem vzdělávacího programu je certifikát o absolvování. Obojí uplatitelné z OPJAK „ze šablon“

Cena: 4600,- Kč Cena zahrnuje ubytování 2 noci, stravování vč. Cofee break, náklady lektorů

Kapacita 60, Minimální počet pro uskutečnění 40

Nabídka obsahu s lektory:  viz soubor níže

Uzávěrka přihlášek: 15. 9.2024

UPOZORNĚNÍ:

Možno přihlásit pouze 2 pedagogy za školu. Další zájemci ze stejné školy mohou býti přihlášeni jako případní náhradníci. Přihlášku tedy vyplňuje škola. Prosíme, aby se tedy přihláška za školu vyplňovala pouze jednou a ne na „etapy“ :-)

Pozor:
PŘIHLAŠOVÁNÍ JE MOŽNÉ AŽ OD 1. KVĚTNA 2024

1 škola = maximálně 2 pedagogové (výjimkou je krajský metodik).

Přihlášku vyplňuje škola. Běžní učitelé se vyplňují do kolonek Pedagog 1, pedagog 2 (případně náhradník). Krajský předseda/metodik, s jehož účastí se počítá více méně jako s povinou, se píše do kolonky Krajský metodik.

V případě, že vás škola nevysílá a platíte si sami, tak do kolonky název školy napište vaši (fakturační) adresu, do kolonky IČ napište své IČ nebo udělejte „XXX“, kontakt je nutný.

PŘIHLAŠOVÁNÍ JE MOŽNÉ AŽ OD 1. KVĚTNA 2024